Prowadzący

                 Agnieszka Kajper

Jestem założycielką Pracowni Otwartej. W Pracowni jestem człowiekiem – organizatorem ;).
Odpisuję na maile, odbieram telefony, organizuję wystawy, układam martwe, robię zakupy plastyczne, działam w social mediach. Jestem absolwentką ASP we Wrocławiu na kierunku Projektowania Szkła i Ceramiki, stypendystką VSVU w Bratysławie (Słowacja) oraz Instytutu Szkła i Ceramiki w Koblenz (Niemcy). Projektowałam dla takich marek jak m.in. Braun, Meble Vox. Współtworzyłam grupę projektową Wzorowo oraz Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży Pożyteczni Producenci Piękna. Posiadam uprawnienia pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Sama jestem spełniającą się młodą mamą, a to najcenniejsze doświadczenie. Ponad wszystko uwielbiam swoją pracę!
SZKŁO ARTYSTYCZNE i DESIGN

Prowadzę zajęcia w grupie dzieci z elementami PRZESTRZENNYMI, młodzieży z elementami SITODRUKU oraz grupę HOBBY w ruchu.
Jestem absolwentką ASP we Wrocławiu – kierunek RZEŹBA oraz stypendystką AKI ArtEZ Academy of Fine Arts Enschede. Współtworzyłam niezależną galeria sztuki współczesnej GaleriaU.
Prywatnie uwielbiam spontaniczność twórczości dziecięcej oraz szczerości sztuki Art brut.


Prowadzę lekcje w grupie INTENSYWNEJ oraz zajęcia artystyczne z DZIEĆMI i MŁODZIEŻĄ. Jestem absolwentką ASP we Wrocławiu na kierunku Sztuka i Projektowanie Szkła. Patrząc na świat staram się wyłapywać malutkie momenty ogólnie niezauważalne w codziennym życiu. Świat mnie otaczający przepływa przeze mnie i mnie inspiruje. Wszystko co robię staram się robić z pasją i w zgodzie ze sobą. Na co dzień oprócz prowadzenia zajęć plastycznych, zajmuję się projektowaniem oraz tkaniną artystyczną.
SZKŁO ARTYSTYCZNE i DESIGN

Prowadzę zajęcia w grupach ILUSTRACJI. Jestem absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Malarstwo i Architektura Wnętrz. Wywodzę się z zielonogórskiego środowiska street art’u. Jestem malarką, muralistką, ilustratorką. Brałam udział w licznych wystawach i projektach min. w Lille, Londynie, Łodzi, Krakowie, Zielonej Górze, Wrocławiu. Obecnie zajmuję się również tatuażem.
Możesz zapoznać się bliżej z moją twórczością. Zapraszam!
ILUSTRACJA |TATUAŻ |WYSTAWA POCO

Prowadzę grupę HOBBY oraz zajęcia z DZIEĆMI i MŁODZIEŻĄ. Jestem absolwentką wrocławskiej szkoły fotograficznej AFA i Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Sztuka i Projektowanie Ceramiki. Pracuję w zawodzie i na co dzień zajmuję się projektowaniem ceramiki, ale też przedmiotów tekstylnych i z recyklingowanego plastiku we współtworzonym studiu projektowym „Zakwas”. W pracy artystycznej wykorzystuję także malarstwo, rysunek, ilustrację i multimedia. Interesują mnie szeroko pojęte tematy społeczne. Uważam, że każdy może być artystą.
KUKSA Ceramics


W Pracowni jestem od zadań specjalnych. Prowadzę zajęcia jeśli Twoja prowadząca zaniemoże czyli tzw. zastępstwa. Kilka słów o mnie. Jestem absolwentką szkoły artystycznej w Zielonej Górze ze specjalizacją z zakresu reklamy wizualnej. Na co dzień pracuję w studiu tatuażu, tworzę grafiki, często biorę udział w akcjach charytatywnych, na których wystawiam swoje prace. W 2017 roku debiutowałam jako ilustratorka bajek dla dzieci. Staram się żyć w zgodzie z naturą, otaczać się dużą ilością zwierząt i roślin.
ILUSTRACJA TATUAŻ GRAFIKA